Inspiracje
Już pierwszy grudnia a pogoda niewątpliwie nie wpływa pozytywnie na świąteczny czas. Mimo to jednak czas pomyśleć o świątecznych przygotowaniach. Nie tylko sprzątanie i gotowanie, ale również prezenty są ważne - zwłaszcza te samodzielnie zrobione;)
Może uda się przywołać prawdziwego ducha świąt - nie tego plastikowego i konsumpcyjnego!

Poniżej kilka pomysłów na prezenty, które wydają mi się ciekawe i nie bardzo skomplikowane. Możecie je też obejrzeć na moim profilu Pinterest --> kliknij;) (albo i nie, jeśli nie chcesz)1. Tenisówki z autorskim rysunkiem


2. Opaska z filcowym kwiatem
3. Lampa z recyclingu EKO

4. Filcowa broszka


5. Wazon z żarówki

6. Zawieszka z łyżeczek 
7. Breloczek na klucze

Mam nadzieję, że zainspirowałam Was do własnych projektów prezentowych. Czekam na info co ciekawego udało Wam się zszyć, przykleić i zmontować;)

Tenis nie jedno ma imięDoti podesłała taką o to inspirację, która ubawiła mnie niebywale :)
Proste a ile zastosowań, prawda?

Just enjoy !

Źródło: http://doitandhow.com/2012/05/26/tennis-ball-helper/ 


Kot pod ręką .. a nawet nogą

 

 Źródło: http://www.kittycradle.com/

Ten wpis jest z sentymentu i tęsknoty za moim kotem. Może gdybym przystosowała tak krzesło u mnie w domu to nadal byłby z nami... ;) a teraz hasa sobie po wiejskich dróżkach i chyba mu lepiej niż w bloku.


Pomysł banalnie prosty. Sam hamak można zamówić TUTAJ na stronie, oczywiście jest to amerykański pomysł. Uważam jednak, że kawałek elastycznej tkaniny może stworzyć takie samo legowisko dla kota jak to z e-sklepu.

Kici, kici...


Inspiracje kuchenne :)Bambusowe łyżki i łopatki a jak ładnie!
Nie będę wiele tu pisać. Pomysł ciekawy i prosty. Taśma maskująca, kolor bazowy i dwie dodatkowe farby akrylowe w kolorze dopasowanym do naszej kuchni. Wszystko na zdjęciu poniżej:


Wzorek również może ulec zmianie. Wszystko zależy od naszej wyobraźni, ale właśnie od tego są inspiracje:)